درباره سرویس ماهان

درباره ما سرویس ماهان

تیم متعهد و متخصص سرویس ماهان

سرویس ماهان با بهره گیری از جدیدترین متدها و ابزارهای روز دنیا و بهره مندی از تیم قوی و متخصص خود آماده خدمت رسانی دز زمینه های تعمیرات ماشین لباسشویی ، تعمیرات ماشین های ظرفشویی ، تعمیرات یخچال های فریزر و ساید و … آماده خدمت رسانی در محل شما می باشند به طوری که نیازی نمی باشد که همانند قدیم ماشین های خود را برای تعمیر به سختی به محل تعمیرگاه برای تعمیر اعزام کنید ما در حال حاضر این امکان را فراهم کرده ایم که ماشین های شما را در کمترین زمان ممکن و به صورت کامل براحتی تعمیر کنیم.
برای راه های ارتباطی با ما با شماره درج شده در زیر و یا با مراجعه به صفحه تماس با ما در منو بالای سایت اقدام به ارسال فرم ارتباط با ما کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند و یا به صورت مستقیم با کلیک بر روی دکمه اعزام تعمیرکار می توانید به صورت آنلاین درخواست تعمیرکار دهید و همکاران ما در اسرع وقت به محل شما اعزام و مشکلات ماشین های ظرفشویی لباسشویی یخچال فریزر و ساید شما را حل می کنند.

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۰۰۰۰۰۰۰

خدمات و سرویس ها

خدمات و سرویس هایی که سرویس ماهان به شما عزیزان ارائه می کنید

درباره ما
  • تعمیرات ماشین لباسشویی: تعمیرات تخصصی ماشین های لباسشویی با تمامی مارک های موجود در بازار و استفاده از قطعات اصلی در سریعترین زمان ممکن در محل شما با اعزام تیم متعهد و در حضور شما انجام و تمامی قطعاتی که برای شما استفاده می شود به صورتی اصلی می باشد.
  • تعمیرات ماشین ظرفشویی: سرویس ماهان آماده خدمات رسانی به شما در زمینه تعمیرات انواع ماشین های لباسشویی در سریعترین زمان ممکن می باشد و دیگران شما نگران خراب شدن ماشین های خود نخواهید داشت.
  • تعمیرات یخچال فریزر: تمامی یخچال های فریزر با تمامی مارک های موجود در بازار به صورت تخصصی و با ضمانت برای شما عزیزان تعمیر می گردد.
  • تعمیرات ساید: تعمیرات تمامی سایدهای شما با تمامی مارک های مختلف به صورت تضمینی و با استفاده از قطعات اصلی انجام می پذیرد.

ویژگی های سرویس ماهان

ماهان سرویس با بیش از چندین سال تجربه مداوم آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد

تیم تخصصی سرویس ماهان Service Mahan با بهره گیری از تیم متعهد ، مجرب و متخصص خود و با بهره مندی از جدیدترین متدها و ابزارهای روز دنیا در کمترین زمان ممکن بدون اینکه شما به سختی ماشین خود را به تعمیرگاه اعزام کنید در محل شما و در حضور شما مشکلات ماشین های شما را حل نموده و قطعاتی که برای شما استفاده می شود قطعات اصلی می باشد. تعمیرات ماشین لباسشویی

پس درنگ نکنید و با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید و در کمترین زمان ممکن در محل شما و در حضور شما مشکلات شما رفع گردد!

تعمیر در محل شما
تمامی تعمیرات و سرویس دهی ما به شما در محل و در حضور شما انجام می شود و نیازی نمی باشد که ماشین و دستگاه خود را به تعمیرگاه اعزام کنید.
کمترین زمان ممکن
در کمترین زمان ممکن و بعد از ثبت درخواست تعمیرکار ، متخصصان ما سریعا به محل شما اعزام و مشکلات شما را حل می کنند
استفاده از قطعات اصلی
اگر قرار باشد قطعه ای ماشین شما تعویض گردد این قطعه توسط سرویس ماهان به صورت اصلی و با ضمانت برای شما تعویض می گردد.