تعمیر ماشین لباسشویی نظرآباد , تعمیرات سیار لباسشویی ماهان

تعمیر ماشین لباسشویی نظرآباد سرویس ماهان در سریعترین زمان ممکن انجام می شود!

تعمیر ماشین لباسشویی نظرآباد

سرویس ماهان با تیم متعهد و متخصص خود آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در شهر نظرآباد می باشد در تمامی نقاط این شهر همکاران ما در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی نظرآباد سرویس دهی می کنیم پس درنگ نکنید با کارشناسان ما در تماس باشید.

امروزه با پیشرفته شدن تکنولوژی و راحتی ماشین های لباسشویی که سالیان پیش وارد بازارها شد باعث شد مردم براحتی لباس ها و البسه خود را شستشو و حتی خشک نمایند ، برای درک بهتر این موضوع ابتدا می بایستی بدانیم اصلا ماشین لباسشویی چه می باشد؟!

ما پاسخ این سوال شما را اینگونه می توانیم پاسخ دهیم که به طور کلی ماشین لباسشویی : در ویکی پدیا به این معنی می باشد که در واقع ماشین های لباسشویی یک وسیله خانگی می باشد که برای شستن لباس ها از آن استفاده می شود ، که کاربر می تواند مواد شوینده یا پودر با به صورت مایع یا پودر به شستشو اضافه نماید و این ماشین ها به صورت اتومات و بدون دخالت دست می توانند شستشو نمایند.

نکته مهم : تعمیر ماشین لباسشویی نظرآباد سرویس ها برای تمامی برندها انجام می پذیرد و شما نگران اینکه برند شما توسط متخصصین ما تعمیر نشود نباشید زیرا که برای تمامی برندهای شما متخصصین جداگانه ای داریم تا در کمترین زمان ممکن مشکلات شما را حل نمایند.

بله همانطور که می دانید تعمیرات ماشین های لباسشویی خیلی پردردسر می باشد و در صورت عدم استفاده از متخصصین باتجربه ممکن می باشد که خسارات بسیار زیاد و جبران ناپذیری به شما وارد گردد

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی: شما می توانید قبل از درخواست اعزام تعمیرکار به محل خود با تماس با کارشناسان ما شماره هایی که در پائین درج شده است با کارشناسان ما تماس بگیرید و مشاوره ما بهره مند گردید و در صورت تایید تکنسین ما به محل شما اعزام گردد و این یکی از مزیت های سرویس ماهان می باشد

مشکلات عمده ماشین های لباسشویی می توان به دلایل : لباسها خوب شسته نمی شود – ماشین لباسشویی نمیچرخد – ماشین لباسشویی روشن نمی شود – ماشین لباسشویی دارای برق می باشد و برق می دهد – ماشین خیلی لرزش و صدا دارد – درب ماشین به صورت کامل بسته نمی شود – درب ماشین قفل شده است – لاستیک ماشین پاره یا خراب شده است – تسمه ماشین لباسشویی پاره شده است و … می توان ذکر نمود.

تعمیرات لوازم خانگی در تهران

یکی از نکات منف و مهم ماشینهای لباسشویی بوی بد ناشی از بعد از شستن لباسها می باشد که شما براحتی می توانید با استفاده از شستن و تمیز کردن ماشین با استفاده از آب و سرکه سفید و جوش شیرین این مشکل را حل کنید و یا تمیز کردن صحیح پمپ تخلیه ماشین و یا حتی جاپودری و لاستیک دور درب ماشین با استفاده از سرکه می توانید این مشکل را حل نمائید و در آخر بهترین کار خشک کردن ماشین لباسشویی بعد از هربار شستشو می باشد.

تعمیرات ماشین لباسشویی نظرآباد

برای راحتی و رفع سریع مشکل شما سرویس ماهان دارای دفاتر زیادی در استان های تهران ، کرج و حتی قزوین می باشد شما عزیزان می توانید آدرس و شماره های تماس همکاران ما در شهر خود را در قسمت تماس با ما دریافت نمائید.

شاید جالب است بدانید یکی از پرمصرف ترین وسیله های مورد استفاده در آشپزخانه برای خانم ها استفاده از ماشین های لباسشویی های خانگی می باشد در واقع امروزه نمی توانید خانه ای را پیدا کنید که از این ماشین ها استفاده نکنند از طرفی دیگر تعمیر و نگهداری این ماشین ها نیز دارای دردسرهای زیادی می باشند که کارشناسان ما با ارائه راهکارهای مناسب این امر را برای شما آسان نموده اند.

استفاده نامناسب از ماشین های لباسشویی عبارت اند از : استفاده بیش از حد از پودر و مایع شستشو ، شستشوی نامناسب لباس ها بر اساس انتخاب غلط زمان بندی شستشو ، رقیق نکردن با آب در صورت استفاده از نرم کننده ها ، شستن تمامی لباس ها در انواع مختلف از یک برنامه زمان بندی ثابت ، عدم تنظیم مناسب دور خشک کن ماشین ، استفاده پشت سر هم از ماشین های لباسشویی بدون استراحت ، عدم تمیز کردن ماشین می توان اشاره نمود.

تماس با ما سرویس ماهان

اولین سوالی که ممکن است ذهن شما را درگیر کند این می باشد چرا سرویس ماهان! به دلایل زیر شما می توانید سرویس ماهان را انتخاب نمائید.

ویژگی های تعمیر ماشین لباسشویی سرویس ماهان :

  • پاسخگویی کارشناسان در تمامی روزهای هفته
  • اگر قطعه ای قرار باشد تعویض گردد به صورت اصلی تعویض می شود
  • تعمیر ماشین های شما در محل انجام می شود بدون جابجایی در محل دیگر
  • هزینه بسیار مناسب و مقرون به صرفه برای شما
  • اعرام کارشناس به محل شما در کمترین و سریعترین زمان ممکن
  • استفاده از متخصصین باتجربه و خبره برای رفع مشکلات شما
  • اولویت با تعمیر قطعات بجای تعویض قطعات
  • و …

سوالات متداول درباره تعمیرات ماشین های لباسشویی :

چگونه ماشین لباسشویی را مجددا بارگذاری کنیم؟!

برای این کار دکمه ریست Reset در ماشین های جدید تعبیه شده است و در ماشین های قدیمی با کشیدن دوشاخه از برق و مجددا وارد کردن انجام می پذیرد.

لباس هایی که آب رفته است را می بایستی چه کنیم؟!

یکی از موثرترین روش هایی که لباس های آب رفته و به الیاف آن آسیب رسیده است می توانید از اتو استفاده کنید.

آیا برای تعمیر ماشین لباسشویی می توان از تکنسین های دیگر استفاده کنیم؟!

بهتر می باشد برای تعمیر ماشین های خود از تکنسین های باتجربه سرویس ماهان بهره ببرید.

لباس های سفید و رنگی و مشکی را چگونه در ماشین قرار دهیم؟!

بهتر می باشد لباس های سفید را جداگانه لباس های رنگی را جداگانه و بخصوص لباس های تیره و مشکی را جداگانه در ماشین قرار دهید.

تعمیر ماشین لباسشویی نظرآباد

در صورت ریختن لکه های بزرگ و تیره بر روی لباس ها چه کنیم؟!

برای پاک سازی کامل این مشکل ابتدا لباس ها را در تشت آب گرم قرار دهید سپس در ماشین های لباسشویی قرار و بشورید.

لرزش زیاد ماشین لباسشویی را چگونه برطرف کنیم؟!

برای حل لرزش و صدای زیاد ماشین لباسشویی می بایستی پایه های آن را تراز کنید و یا از متخصصین ما کمک بگیرید.

چگونه لباس های نو تازه را در چه حالتی در ماشین بشوییم؟!

برای شستن لباس های نو تازه می باستی از حالت نرمال و ملایم و پودر لباسشویی ملایم استفاده نمائید.

برای اولین بار چگونه لباس های خود را بشوییم؟!

برای بار اول بهتر می باشد لباس خود را به صورت دستی و با آب سرد بشویید.

تعمیر ماشین لباسشویی نظرآباد

شماره تماس های

دفتر کرج :

۰۲۶-۳۲۲۰۳۰۹۷ | ۰۲۶-۳۲۲۰۳۱۲۲

۰۲۶-۳۶۳۳۲۵۰۳ | ۰۲۶-۳۶۳۳۵۸۸۳

۰۹۳۹۹۸۰۱۴۳۸ | ۰۹۱۲۶۴۶۶۴۰۳ | ۰۹۱۲۵۶۸۹۸۷۸ | ۰۹۳۵۸۹۹۷۱۷۸

منتظر تماس شما عزیزان هستیم